Wat kan KRONOS?
Kronos is de eerste glasklem die instelbaar is. Hij communiceert bijna met je. Voor alle glasdiktes van 8 tot 12,76 mm is er maar een klem nodig. Roest is sneeuw van gisteren. De zoutsproeitest volgens AST B117 na 1000 uren hebben we zonder problemen doorstaan. De nikkelsulfide-gecoate edelstaalklem is gegarandeerd roestvrij.
Openvallende V-vormige klemmen waren al lang één veiligheidsprobleem. Door de absoluut nauwkeurige productietechniek kan ONLEVEL dit probleem voor 100% uitsluiten. Moest je vroeger klemmen voor iedere glasdikte in elk oppervlak beschikbaar hebben, nu kun je met Kronos je magazijnvoorraad en ook je advies met 70% verminderen. Eén klem – dat is alles! Want de afdekkingen zijn probleemloos afzonderlijk beschikbaar.
En nu het allerbeste.
Dankzij ons innovatieve productieproces kunnen we Kronos voordeliger produceren. Het is het eerste product in metaalbedekking dat weer Made in Germany is: perfecte kwaliteit, gegarandeerd roestvrij, geen openvallen. ONLEVEL heeft er voor gezorgd dat u
daarmee niet meer 'klem zit' met glasklemmen en biedt bovendien voordelen voor de hele supply chain: Voor de dealer een sterk verminderd voorraadbeheer, voor de klant één klem in alle relevante glasdiktes en voor de architect een glasklem waar je enthousiast van
wordt. En dat allemaal ook nog eens voor een niet te evenaren prijs.
Made in Germany!
Materiaal
Binnenwerk staal: Gecoat 1e laag (zink-nikkel) zwart / 2e laag KTL laag (kunststof)
Je monteert Kronos alleen?!
De glasdrager zijkant 90.7055.010.41 biedt een 100% glijverhindering zonder glasgaten. Het glas staat op deze glasdrager perfect.
Je wilt de Kronos glasklem als vloerglasklem gebruiken?!
Ook dat is geen probleem, met de glasdrager onderkant 90.7055.020.41 krijgt de klem gewoon een andere functie, en wel als vloerglasklem!
Borgpennen en bevestigingsmateriaal dient apart te worden besteld!
!! LET OP !!
* voldoet aan statische berekening conform NEN-2608 * balustrade met glasklemmen indien toegepast als doorvalbeveiliging dienen qua uitvoering en montage te voldoen aan het Nederlandse bouwbesluit * bij niet afgesteunde gelaagde glaspanelen uitvalbeveiliging toepassen