Ons team

Barry Ketels
DGA
in- & verkoop
+31 (0) 77 308 1630
barry@market.nl

Sander Ketels
DGA
in- & verkoop
+31 (0) 77 308 1637
sander@market.nl

 

Bas Coopmans
senior in- & verkoop
+31 (0) 77 308 1634
bas@market.nl

Herm Faessen
in- & verkoop
+31 (0) 77 308 1638
verkoop@market.nl

 

Arjan Kwast
adviseur buitendienst
+31 (0)6 4611 9260
arjan@market.nl

 

 

Bjoern Feijen
hoofdadministrateur
+31 (0)77 308 1639
bjoern@market.nl

Ankie Valckx
administratrice
+31 (0)77 473 2400
administratie@market.nl

Geert Reivers
desktop publisher
+31 (0)77 308 1632
geert@market.nl

Peter Engels
magazijn & logistiek
+31 (0)77 473 2400
magazijn@market.nl

Thijs Schoeber
magazijn & logistiek
+31 (0)77 473 2400
magazijn@market.nl

Marcel Reutelingsperger
magazijn & logistiek
+31 (0)77 473 2400
magazijn@market.nl

Vragen, suggesties of opmerkingen vul hier het contactformulier in.

Copyright 2019 - Market.nl | Webdesign | Disclaimer | Colofon | Partners | Privacy Statement | Voorwaarden | Sitemap
Market